מיצובישי שקד אאוטלנדר החדש
מיצובישי טריטון החדש
מיצובישי פרב החדשה
מיצובישי אטראז' החדשה, אולם מכירה מיצובישי
מיצובישי ספייס סטאר
מיצובישי אולם מכירת רכב חדש, מרכז שירות ומכירה מיצובישי
אולם תצוגה מיצובישי חדש
מיצובישי רמת גן
מיצובישי חדש ספייס סטאר


מיצובישי ספייס סטאר

הספייס סטאר החדשה מכוניות סופרמיני מוכרת גם בשם מיראז' והיא מחליפה את הקולט. מהנדסי מיצובישי תכננו את הספייס סטאר כמכונית קטנה גלובלית. מידותיה של הספייס סטאר אורך כללי של 371 ס"מ ורוחב של 166.5 ס"מ. בסיס הגלגלים נדיב יחסית לאורך הכללי ועומד על 245 ס"מ ומרווח הפנים המתקבל גדול. ברוח ימים אלו אנשי מיצובישי מדגישים את הידידותיות לסביבה של הספייס סטר בין היתר בזכות השתייכותה לקבוצת זיהום 2  הנמוכה ביותר לרכב מנוע בנזין ותצרוכת דלק מוצהרת נמוכה שהושגה הודות למקדם גרר נמוך של 0.27 CD ומשקל עצמי נמוך שעומד על כ-850 ק"ג בלבד.

הספייס סטאר של מיצובישי תשווק במרכז שירות ומכירות י. שקד בשתי גרסאות: 1.0 ליטר עם תיבת הילוכים ידנית ו-1.2 ליטר עם תיבת הילוכים אוטומטית רציפה (CVT). המנוע בגרסה הידנית הוא בעל 3 צילינדרים המספק 71 כ"ס ו-9 קג"מ צנועים. תיבת ההילוכים הידנית מאפשרת לגרסה זו לזנק ל-100 קמ"ש ב-13.6 שניות בדרך למהירות מרבית של 172 קמ"ש. בגרסה הידנית ישנה גם מערכת דימום מנוע בעמידה לטובת תצרוכת דלק משופרת בפקקים. מנוע ה-1.2 3 צילינדרים של הגרסה האוטומטית מספק 80 כ"ס ו-10.2 קג"מ המספיקים ל-12.8 שניות מ-0 ל-100 קמ"ש ולמהירות מרבית 173 קמ"ש.

בנוסף לחיסכון הבשורה של הספייס סטאר היא בסעיף המחיר. הגרסה הידנית נמכרת תמורת 70 אלף ש"ח, בטווח המחירים הנמוך של הקטנות הידניות. הגרסה האוטומטית לעומת זאת נמכרת במחיר של 80 אלף ש"ח מה שהופך אותה לספורמיני האוטומטית הזולה בישראל בפער של בין 15 ל-20 אלף ש"ח מקטנות אוטומטיות מתחרות. למעשה מחירה של הספייס סטאר זהה לזה של מכוניות מיני אוטומטיות הקטנות יותר בממדיהן.

גרסת ה-1.0 ליטר מגיעה ברמת גימור Invite הכוללת 2 חלונות חשמל מלפנים, מראות חשמליות, מחשב דרך ומערכת שמע בהתקנה מקומית. אבזור הבטיחות כולל 6 כריות אוויר, מערכת ABS ומערכת בקרת אחיזה
האבזור בגרסת ה-1.2 האוטומטית שמגיעה ברמת גימור Instyle מוסיפה חלונות חשמליים גם מאחור, חימום למראות הצד, מערכת שמע מקורית ,שקעי USB ו-AUX וחיישני גשם ואורות וגם מערכת לסיוע בזינוק בעליה. בנוסף נבדלת רמת גימור זו חיצונית במראות וידיות בצבע הגוף ובחלונות אחוריים מושחרים.

לקטלוג מיצובישי ספייס סטאר (PDF)

לכתבות:
ספייס סטאר הושקה בישראל

ספייס סטאר כאן
הזמנת נסיעת מבחן / שירות:
שם מלא:
טלפון:
מייל :
הערות:
 

אולם המכירות של מיצובישי י. שקד מכיל את כל דגמי מיצובישי החדשים
הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונציג מטעמנו יתאם עבורכם נסיעת מבחן לדגם בו התעניינתם.

טלפון: 03-5700888
פקס: 03-6187073
אימייל:  hodshaked@gmail.com  
שעות פתיחת של מחלקת המכירות: 08:30-18:30
   וימי ו' וערבי חג בין 8:30 עד 13:00 בצהרים.